рус   укр

Соц мережі

В Одесі скандальному підряднику міськради Федіру Мітрієву висунули підозру у привласненні 6 млн гривень

В Одесі скандальному підряднику міськради Федіру Мітрієву висунули підозру у привласненні 6 млн гривень

В Одесі директору компанії ТОВ «Таком-Глорія Південь» Федіру Мітрієву, котрий є підрядником Одеської міськради, висунули підозру у привласненні 6,34 млн гривень. Про це редакція 368.media дізналася з матеріалів справи за ч. 5 ст. 191 КК.

Гроші привласнили при виконанні контракту з управлінням капітального будівництва по капітальному ремонту  Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи №49  на суму 32,6 млн гривень. Згідно з висновком експертизи, Мітрієв підписав акти приймання виконаних робіт з недостовірними даними. Це призвело до завищення вартості робіт на 6,34 млн гривень.

Мітрієву висунули підозру за ч.5 ст.191 КК. Нагадаємо, що раніше  Федір Мітрієв на ремонті одеської лікарні привласнив майже 400 тис. гривень. Йому висунули підозру за ч.4 ст.191 та ч.1 ст. 366 КК. Справу передали до суду ще у січні минулого року.

Сам Федір Мітрієв  фігурує у п’яти судових справах щодо порушення порядку ведення податкового обліку з 2016 по 2020 рік. Співзасновником фірми вказано Леоніда Мошула — ще одного відомого забудовника, який розпочав будівництво ЖК «Авангард» в Овідіопольському районі. Разом із Мітрієвим вони відомі як підрядники контрабандиста Вадима Альперіна та скандального забудовника Гердаса Дубріцкаса.

Цікаво, що брата Мітрієва Василя — співзасновника групи одеських будівельних компаній під загальним брендом «ВесТТ» — було викрито в афері з «відмиванням» значних сум на постачання бетону, раніше бізнесмена судили за організацію подібних схем. Родич і бізнес-партнер корупціонера – Василь Мітрієв у 2018 році отримав судимість за ч.1 ст.212 КК.

“Антикорупційна правда”