рус   укр

Соц мережі

У Києві псевдополіцейський намагався отримати гроші з директора скандального дитсадка

У Києві псевдополіцейський намагався отримати гроші з директора скандального дитсадка

У Києві затримали псевдоправоохоронця та його спільницю, які вимагали у директорки дитсадка 50 тис. доларів за «непритягнення до кримінальної відповідальності». Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

У лютому поточного року столичні правоохоронці викрили чотирьох виховательок корекційного дитячого садка у застосовуванні фізичного насилля до дітей. За цим фактом їм було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 127 КК  (катування). До директора згаданого дитячого закладу звернулися чоловік та жінка з вимогою передати їм 50 тис. доларів за непритягнення керівниці до кримінальної відповідальності за дії, вчинені її підлеглими.

Особами, які вимагали кошти, виявилися 32-річна мешканка міста Києва та 29-річний уродженець Хмельниччини, який видавав себе за працівника поліції.

Вказані особи залякували директорку дитячого закладу, стверджуючи, що вона також неодмінно буде притягнута до кримінальної відповідальності у разі відмови передати грошові кошти «правоохоронцям».

Після цього упродовж місяця вказані особи обманом та погрозами схиляли директорку дитячого садка до передачі грошових коштів. Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 190 КК.

Як виявилося, затриманий чоловік вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців та перебував у розшуку за обвинуваченням у зґвалтуванні.

 

“Антикорупційна правда”