рус   укр

Соц мережі

В Івано-Франківську забудовники привласнили 50 млн гривень

В Івано-Франківську забудовники привласнили 50 млн гривень

В Івано-Франківську власнику та директору однієї із будівельних компаній повідомлено про підозру у шахрайстві в особливо великих розмірах та відмиванні доходів, отриманих злочинним шляхом (ч. 3, 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209 КК). Про це повідомляє обласна прокуратура.

За даними слідства, підозрювані шахрайським способом привласнили десятки мільйонів гривень, які інвестори вклали у будівництво нерухомості в Івано-Франківську. Забудовники реалізовували цілі житлові комплекси як вигідні пропозиції на ринку зі «знижками» та «акціями». Лише по одному із об’єктів вони ошукали громадян-інвесторів на понад 50 млн грн, а таких будівництв було декілька.

Упродовж 2018-2021 років підозрювані уклали з громадянами ряд договорів купівлі-продажу квартир та інших приміщень, які досі не збудували та в експлуатацію не здали. Таким чином нерухомість вкладники отримали лише на папері.

Власника та директора будівельної компанії оголошено в міжнародний розшук, суд заочно обрав їм запобіжний захід – тримання під вартою.

Наразі слідство встановлює інших співучасників протиправної діяльності, потерпілих та суму збитків.

“Антикорупційна правда”