рус   укр

Соц мережі

В Україні керівників шести медфірм викрили на привласненні 25,2 млн гривень

В Україні керівників шести медфірм викрили на привласненні 25,2 млн гривень

В Україні на корупції викрито представників шести фірм, які займаються постачанням високовартісного медичного обладнання (ч. 5 ст. 191 КК). Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, представники приватних підприємств, які є ключовими постачальниками медичного обладнання для медичних установ країни, розробили схему незаконного збагачення. Вони завищували вартість обладнання, яке ними постачалося за бюджетні кошти.

До протиправної схеми були також залучені працівники медичних установ, відповідальні за «супроводження» процедури закупівель. Останні разом з представниками приватного бізнесу розробляли тендерну документацію під конкретних учасників торгів.

У разі прийняття участі у торгах сторонніх постачальників злочинний «тандем» розробляв документацію щодо відхилення їхніх пропозицій.

В окремих поставках медичного обладнання виявлено технічно несправні та бувші у вжитку частини під виглядом нових та комплектних. Сума встановлених на теперішній час збитків сягає 25,5 млн гривень.

“Антикорупційна правда”