рус   укр

Соц мережі

На Київщині викрили мережу нелегальних АЗС

На Київщині викрили мережу нелегальних АЗС

На Київщині припинено злочинну діяльність групи осіб, яка займалася незаконним виготовленням та збутом підакцизних товарів (ч. 3 ст. 204 КК). Про це повідомляє обласна прокуратура.

За даними слідства, на території Київської області та міста Київ група осіб здійснювала незаконне виготовлення, транспортування, та реалізацію пального. Вони створили підконтрольні товариства, які відповідали за окремі напрямки цієї діяльності. Через мережу власних АЗС здійснювалася реалізація бензину, дизельного пального та газу. Відповідно до висновків експертів, незаконно виготовлене пальне є вкрай низької якості та не відповідає вимогам Державних стандартів і встановленим нормативним документам України.

За результатами 11 обшуків за місцями здійснення господарської діяльності вилучено понад 110 тис. літрів дизелю, понад 17 тис. літрів бензину та 8 тис. л газу, а також комп’ютерну техніку, обладнання, «чорну бухгалтерію» та 800 тис. гривень готівки. Орієнтовна вартість вилученого становить майже 11 млн гривень.

На даний час у рамках розслідування призначено відповідні експертизи, встановлюються всі обставини протиправної діяльності та причетні до неї особи.

“Антикорупційна правда”