рус   укр

Соц мережі

Одеського депутата Андрія Кисловського підозрюють у веденні бізнесу в Криму

Одеського депутата Андрія Кисловського підозрюють у веденні бізнесу в Криму

Одного з депутатів Одеської міської ради підозрюють у веденні бізнесу в тимчасово окупованому Криму за законодавством країни-агресора російської федерації. Про це повідомляє БЕБ.

Редакція дізналася, що мова йде про Андрія Кісловського, котрий вже попадав у скандал з військовими через незаконне носіння уніформи.

У БЕБ виявили, що йому фактично належить товариство, що займається будівництвом елітної нерухомості. Це підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток на загальну суму понад 7,5 млн гривень.

За результатами обшуків у нежитлових, офісних приміщеннях, детективи виявили та вилучили 125 печаток підконтрольних компаній, з них 15 печаток підприємств нерезидентів (два з яких суб’єкти республіки білорусь). Також вилучено первинні фінансово-господарські документи організації та інших підконтрольних підприємств.

В ході цього обшуку знайдено документи, які підтверджують, що компанія депутата здійснювала господарську діяльність у тимчасово окупованому Криму за законодавством рф. Відкрита справа за ч.3 ст. 212  КК.

“Антикорупційна правда”