рус   укр

Соцсети

У зрадника Вячеслава Богуслаєва знайшли нерухомість у Москві

У зрадника Вячеслава Богуслаєва знайшли нерухомість у Москві

Президент АТ «Мотор Січ», Герой України В’ячеслав Богуслаєв, окрім російського громадянства, мав і незадекларовану нерухомість у Москві. Про це повідомляють «Схеми».

Журналістам вдалося виявити два об’єкти, які належать Богуслаєву. За їхніми даними, з 2002 року він є власником складських приміщень у будівлі на вул. Зорге, 7а. У 2006 році В’ячеслав Богуслаєв став власником квартири в житловому комплексі за адресою Хорошівське шосе, 84, к. 6, вартість якої оцінюю приблизно 350 тис. доларів.

Богуслаєв, народний депутат України з 2006 по 2019 роки, подавав декларації про своє майно. У них московська нерухомість не вказана, що на думку розслідувачів, може свідчити про порушення антикорупційного законодавства.

Раніше вони з’ясували, що з 2000 року глава «Мотор Січ» є громадянином росії. Він отримав російський паспорт замість радянського, який йому видали 1979 року. Нагадаємо, СБУ підозрює В’ячеслава Богуслаєва у співпраці з окупантами: вже після початку лютневого вторгнення він передавав росіянам вертолітні двигуни для ударних гелікоптерів.

«Антикорупційна правда»