рус   укр

Соц мережі

ВАКС виправдав нардепа Максима Пашковського зі Слуги народу. Прокурор не згоден

ВАКС виправдав нардепа Максима Пашковського зі Слуги народу. Прокурор не згоден

Вищий антикорупційний суд виправдав підозрюваного у недекларуванні майна народного депутата від фракції “Слуга народу”. Антикорупційна прокуратура зазначила, що прокурор не згоден з таким рішенням суду та оскаржуватиме його в Апеляційній палаті ВАКС. У САП не називають імені депутата, але Судово-юридична газета пише, що йдеться про Максима Пашковського.

Повідомляється, що Пашковського виправдали “у зв’язку з відсутністю у його діях складу кримінального злочину”, але суд при цьому не задовольнив клопотання про відміну грошового стягнення, яке було накладено на депутата у зв’язку з неявкою до суду.

Прокурор попросив визнати Пашковського винуватим у недекларуванні майна та оштрафувати його на 51 тисячу гривень, але депутат зазначив, що “не отримав жодної вигоди” від “недекларування” і додав, що підписав декларацію “не перевіряючи”.

“Проте це свідчить, що я мав на меті щось приховати… Я хотів подати декларацію до контролюючого органу. Мої дії це підтверджують”, – наголосив Пашковський, зазначивши, що поінформував НАЗК про помилки.

Прокурор не згоден із рішенням суду та збирається його оскаржити.

“Антикорупційна правда”