рус   укр

Соц мережі

Автомобільний тримач із бездротовою зарядкою

Автомобільний тримач із бездротовою зарядкою

Автомобільні аксесуари стають все популярнішими, адже вони дають можливість безперешкодно використовувати весь функціонал смартфона під час водіння. Вибирайте автомобільний утримувач із зарядним пристроєм Qi за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/avtoderzhatel/osobennosti/besprovodnaya-zaryadka, який відрізняється достатньою довговічністю та ефективною зарядкою пристрою. Хочете дізнатися, які можливості надають такі автотримачі та які моделі на сьогоднішній день вважаються топовими?

Remax RM-C61- автотримач із зарядним пристроєм Qi

Перша пропозиція – зарядний пристрій Remax RM-C61, що відрізняється тривісним автозатискачем, що надійно фіксує телефон. Це впливає на безпеку мобільного обладнання, завдяки чому не потрібно турбуватися про телефон навіть за умови руху по вибоїстій дорозі.

Цей автомобільний тримач також вирізняється унікальним функціоналом, оскільки має вбудований індукційний зарядний пристрій. Саму конструкцію аксесуара достатньо закріпити на вентиляційному каркасі за допомогою спеціального захоплення, а потім підключити до заряджання. Захоплення сумісне з 4,7-6,8-дюймовими пристроями та забезпечує швидку та безпечну зарядку до 15 Вт..

Xiaomi MI QI Car Wireless Charger 20W – автотримач із майбутнього

Іншим варіантом є автомобільний тримач із зарядним пристроєм, що відрізняється надійною конструкцією з якісного АБС-пластика. Затискачі керуються електрично, тому ми можемо розраховувати на те, що телефон залишатиметься у стабільному положенні за будь-якої ситуації. Також варто відзначити, що модель виконана в сучасному дизайні, що дозволить гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.

Автотримач має вбудований зарядний пристрій та дозволяє працювати з пристроями, оснащеними індукційними модулями. Таким чином, ми отримуємо два гаджети в одному, що дозволить заощадити місце та використовувати максимально функціональні рішення.

Baseus Rock-solid Electric Holder – топ за свої гроші

Дана модель відрізняється своєю функціональністю та оригінальним оснащенням. Автомобільний тримач адаптований для пристроїв розміром від 4,7 до 6,7 дюймів та легко кріпиться на вентиляційну решітку. Крім того, він пропонує можливість індуктивної зарядки для пристроїв, сумісних із зарядними пристроями Qi. Завдяки відповідній ефективності він пропонує зарядку з максимальною потужністю до 15 Вт, що дозволить нам повністю зарядити пристрій за півтори години. Варто зазначити, що елементи захоплення виконані гумою, що запобігає появі подряпин на телефоні під час використання такого авторимача.