рус   укр

Соц мережі

Бізнесмена підозрюють у постачанні неякісних продуктів для військових

Бізнесмена підозрюють у постачанні неякісних продуктів для військових

Керівнику підприємства, якого викрили на постачанні неякісних продуктів для військових, повідомлено про підозру у привласненні коштів в особливо великих розмірах. Про це 1 березня повідомляє Офіс генпрокурора.

Зазначається, що після початку війни між суб’єктом господарювання та військовою частиною Нацгвардії України було укладено договори на закупівлю консервів тушкованої свинини, а також консервів гречаної та перлової каш зі свининою.

“Постачальник, знаючи, що технічні характеристики цих продуктів не відповідають вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, передав військовій частині Нацгвардії недоброякісний товар на загальну суму понад 9,1 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Слідство триває. Прокуратура продовжує вживати заходів щодо встановлення всіх осіб, причетних до постачання неякісних продуктів харчування військовослужбовцям.

Також повідомляється, що раніше було направлено до суду обвинувальний акт щодо осіб, які поставили військовослужбовцям Держприкордонслужби України м’ясопродукцію, що не відповідає вимогам ДСТУ.

“Антикорупційна правда”