рус   укр

Соц мережі

Дружина депутата Одеської облради Миколи Деревянка вкрала кошти при оновленні вуличного освітлення

Дружина депутата Одеської облради Миколи Деревянко вкрала кошти при оновленні вуличного освітлення

Дружину депутата Одеської облради та її спільників підозрюють у привласненні коштів держави під час капремонту вуличного освітлення. Про це повідомляє обласна прокуратура.

Жінка розробила схему незаконного збагачення під час капремонту вуличного освітлення та інших будівельних робіт у населених пунктах територіальних громад. До свого «бізнес-плану» підозрювана залучила голову однієї з селищних рад у колишньому Великомихайлівському районі та директора підконтрольного їй підприємства-підрядника.

За цією схемою спільники суттєво завищили вартість обладнання та обсяг виконаних робіт за договорами підряду шляхом внесення до актів недостовірної інформації. Отримані на підставі підроблених офіційних документів на банківські рахунки підконтрольного підприємства бюджетні кошти переводились у готівку та витрачались на власний розсуд. Підозрювані заволоділи понад 7 млн гривень.  За попередніми даними, завдані злочинною групою збитки перевищують 24 млн гривень. Правоохоронці перевіряють факти можливої причетності до зазначеної оборудки чоловіка організаторки схеми – депутата Одеської облради.

Трьом членам організованої злочинної групи за фактами привласнення бюджетних коштів, службового підроблення та фальсифікації документів (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28, ч. 1, ч. 3 ст. 358 КК).

Мова йде про депутата Миколу Деревянко та його дружину – родичів нардепа Олексія Гончаренка.

 

“Антикорупційна правда”