рус   укр

Соц мережі

На Кіровоградщині експосадовець НААН привласнив 17 млн гривень

На Кіровоградщині експосадовець НААН привласнив 17 млн гривень

У Кіровоградській області повідомлено про підозру трьом особам, серед яких колишній заступник директора одного з держпідприємств НААН. Про це повідомляють НАБУ та САП.

У заволодінні понад 16,7 млн гривень підозрюється колишній заступник директора одного з державних підприємств Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук.

За даними слідства, восени 2021 року посадовець, в період тимчасового виконання обов’язків директора підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, перерахував гроші за фіктивними договорами щодо поставки органічної добавки та її нібито внесення на поля державного підприємства.

Крім того, до вчинення цього злочину встановлена причетність керівника одного зі структурних підрозділів цього державного підприємства та директора приватного товариства, на рахунки якого й було переведено частину грошових коштів, які згодом легалізовані в готівку та розподілені між усіма учасниками злочинної схеми. На сьогодні дії колишнього заступника директора держпідприємства кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК. Його пособників – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК.

Зважаючи на те, що місцеперебування колишнього заступника директора держпідприємства не встановлено, про підозру їй повідомлено в порядку ст. 135, ст. 278 КПК.

“Антикорупційна правда”