рус   укр

Соц мережі

На Львівщині засновника ГО «Корпус сприяння армії» підозрюють у корупції

На Львівщині засновника ГО «Корпус сприяння армії» підозрюють у корупції

На Львівщині повідомили про підозру співзасновнику ГО «Корпус сприяння армії» Михайлу Міхняку. Як повідомляє прокуратура, він причетний до сприяння в незаконному переправленні військовозобов’язаних через державний кордон, службового підроблення та підкупу службової особи (ч. 2 ст. 332, ч.1 ст. 366, ч. 3 ст. 368-3 КК).

За даними слідства, службовець сприяв у незаконному переправленні військовозобов’язаних через державний кордон. Для цього підозрюваний складав і подавав відповідні документи до Львівської обласної військової адміністрації. У них він просив дозвіл на виїзд за межі країни призовника у якості волонтера від організації.

Після отримання відповідного дозволу, відомості про військовозобов’язаного вносились у систему «Шлях». Таким чином призовники безперешкодно виїжджали за кордон у вигляді водіїв-волонтерів від громадської організації.

Задокументовано, що таким чином виїхало за кордон і не повернулось назад 24 особи.

Слідчі дії тривають, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Раніше Міхняк представлявся позаштатним помічником заступника голови Львівської облради Юрія Холода.

“Антикорупційна правда”