рус   укр

Соц мережі

НАБУ провело обшуки у ексголови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка

НАБУ провело обшуки у ексголови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка

Національне антикорупційне бюро провело обшуки в колишнього голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела.

Співрозмовники видання в антикорупційних органах та політичних колах зазначили, що справа стосується фітнестренерки, чия фірма під час повномасштабного вторгнення РФ отримала 1,5 млрд гривень на ремонт доріг в області.

Слідчі дії проходили на минулому тижні. Подробиць наразі немає.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року стало відомо, що Дніпропетровська ОВА лише за час повномасштабного вторгнення Росії заплатила 1,5 млрд гривень фірмі Будінвест інжиніринг, яка частково належить фітнестренерці Яні Хланті, яка мала низку спільних подорожей за кордон з керівником ОВА Валентином Резніченком.

Наприкінці 2022 року детективи НАБУ провели обшуки у приміщенні Дніпропетровської ОВА та службовому кабінеті Резніченка у рамках справи, пов’язаної з Великим будівництвом у регіоні.

У січні 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення голови Дніпропетровської ОВА. У лютому щодо Резніченка відкрили п’ять проваджень за розкрадання гуманітарної допомоги та зерна під час війни.

“Антикорупційна правда”