рус   укр

Соц мережі

Олег Татаров – монстр?

Олег Татаров - монстр?

В Києві трапилася дивна подія – у одному з дорогих і престижних ресторанів трапився конфлікт. Бізнесмен Шкіль, не плутати з політиком, прийшов на сніданок у ресторан, а замовлений ним заздалегідь столик вже зайняв співробітник Нацполу Мінасян, і тут ледь не дійшло до бійки! Про це на своїй сторінці у ФБ пише відомий політолог Володимир Цибулько.

Шкіль виявився більш впливовою фігурою, і Мінасяна в той же день звільнили з Нацполу. Але подія потягла ниточки за бекграундлом кожного і раптом за кконим із них замаячила одіозна постать. Одна й та сама людина. Заступник голови ОПУ пан Татаров. ОПУ, наскільки я пригадую – це навіть не держслубовці! Це патронатна дорадча служба при президенті. А повноваження президента поширюються безпосередньо на МЗС і на МОУ. Все інше – парламентська республіка. То хто ж такий Татаров? Адже навіть в часи президенства Порошенка він відбився від цілої пачки звинувачень. В першу чергу корупційних. Французьке видання Le Courrier du Soir присвятило цьому персонажеві публікацію, і вона не на користь української влади.

От що видання пише про Татарова: «Символічно, що зараз він обіймає ту саму посаду, що й Андрій Портнов за часів режиму Януковича — «темний адвокат» режиму, якого Олег Татаров захищав у суді як адвокат. Незалежно від обставин, Зеленський і Єрмак продовжують утримувати цю людину при владі. Подейкують, що він має вплив майже на всю правоохоронну систему, включаючи Національну поліцію, СБУ, Державне бюро розслідувань та Національне антикорупційне бюро.» Але важливою тут згадка про інший зв’язок – «Татарова вважають наступником Портнова в контролі над судовими та силовими структурами в Україні. Більш того, саме Татаров сприяв виїзду самого Портнова і його сина з України.»

Але не лише Портнов є звязуючою постаттю Татарова із Януковичем, і його міністом МВС Захарченком, громадянином РФ. Там ще був перший зам Захарченка, і сусід Януковича ще з Єнакієво генерал Фаринник. Саме з ним після перемоги Революціі гідності продовжив співпрацю вже в юридичний фірмі Татаров. Фактично Татаров і Разумков перейшли у спадщину Зеленському як політичні бульдоги Партіі Регіонів, для того , адже Разумков фактично очолював молодіжку партіі, хоча формально лідером там був молодший Янукович. Звідси і спецзавдання для Татарова – в будь який спосіб засадити Порошенка, як симввол євроінтеграціі. Портнов у часи Порошенка переховувався у Москві, і лише з перемогою Зеленського повернувся мститися Порошенку. Дивним чином СБУ не помічала в цей час Портнова. І навіть під час великоі війни не цікавилася його намірами. Та ж справа і з полковником Червінським . І ще ціла пачка справ проти військових, котрі залишилися вірними присязі і народові. І що ццікаво – західні партнери неодноразово вказували Зеленському на необхідність позбутися цілого спискка із 35 осіб зі свого оточення, осіб, котрих партнери вважають довгою рукою Путіна.

Україна не може одночасно просити у Заходу гроші на війну і тримати цілу пачку російських штірліців у найближчому оточенні Зеленського. Татаров же – особливий подразник. В історії із судилищем над полковником Червінським роль Татарова стає особливо деструктивною. Питання вже зараз постає руба- або Зеленський позбавляється Татарова, і захищає військовослужбовця Червінського, або обурений народ виходить на вулиці вже проти самого Зеленського?

«Антикорупційна правда»