рус   укр

Соц мережі

Шахрай “вивів” гроші із рахунків 19 військовослужбовців

Шахрай "вивів" гроші із рахунків 19 військовослужбовців

Шахрай ошукав родини військовослужбоаців, які які перебувають у полоні, загинули чи зникли безвісти. Кіберполіція і ПриватБанк забезпечили відшкодування понад 3 млн грн збитків постраждалим родинам. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Шахрайську діяльність 32-річного жителя Дніпра правоохоронці викрили у квітні цього року.

“Чоловік перевипускав SIM-картки й у такий спосіб отримував доступ до фінансових номерів телефонів військовослужбовців, які перебувають у полоні, загинули чи зникли безвісти. Далі зловмисник заходив до акаунтів онлайн-банкінгу і пересилав гроші на підконтрольні рахунки. Встановлено, що зловмисник “вивів” гроші із рахунків 19 військовослужбовців. Загальна сума збитків склала понад 3 мільйони гривень”, – йдеться в повідомленні поліції.

Кіберполіцейські у співпраці з працівниками ПриватБанку забезпечили відшкодування збитків на рахунки потерпілих у повному обсязі. Гроші вдалося повернути завдяки оперативному блокуванню рахунків шахрая.

Зловмисника затримали і взяли під варту, йому оголошено підозру в шахрайстві.

Кіберполіція рекомендує громадянам скасувати функцію віддаленої заміни SIM-карти, звернувшись до оператора стільникового зв’язку, – йдеться у повідомленні.

“Антикорупційна правда”