рус   укр

Соц мережі

У Самборі медики намагалися з’їсти частину хабаря

У Самборі медики намагалися з’їсти частину хабаря

Посадовців Самбірської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та Турківської міської лікарні викрили на вимаганні хабарів у військового за встановлення другої групи інвалідності його батькові, що дозволяло б завершити службу.  Про це повідомляє ДБР.

За даними слідства, голова Самбірської МСЕК, керівники лікарсько-консультативної комісії Турківської міської лікарні обіцяли оформити відповідні документи за 3,2 тис. доларів.

Гроші зловмисники отримували трьома траншами. Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали у місті Турка заступника голови лікарсько-консультативної комісії.

Під час затримання чиновниця намагалася позбавитися грошей — з’їсти стодоларову купюру. Проте силовики цьому завадили, а гроші вилучили. Затримано й інших учасників злочинної групи.

Під час обшуків за місцем роботи та у квартирах фігурантів вилучено документи та гроші — майже 30 тис. доларів, понад 10,6 ти. євро, 37 тисяч гривень та 520 злотих.

Наразі триває розслідування, встановлюються інші можливі факти зловживань.

Трьом посадовим особам повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК).

“Антикорупційна правда”