рус   укр

Соц мережі

В Одесі бухгалтер батальйону морської піхоти привласнив 10 млн гривень

В Одесі бухгалтер батальйону морської піхоти привласнив 10 млн гривень

В Одесі військового бухгалтера, який привласнив понад 10 млн гривень із зарплатного фонду батальйону морської піхоти, викрили на корупції. Про це повідомляє СБУ.

Незаконну діяльність організував бухгалтер фінансово-економічного підрозділу військової частини.

За даними слідства, посадовець нараховував зарплату і премію на рахунки своїх знайомих, які не входять до складу батальйону і взагалі не проходять службу у ЗСУ.

Щоб отримати доступ до спеціальних бухгалтерських програм, зловмисник використовував електронний ключ, який безпідставно отримав від начальника фінансово-економічної служби батальйону.

Потім фальсифіковані відомості подавав до обласного управління Держказначейства для нарахування замовлених коштів як зарплати і премії для військовослужбовців і працівників військової частини.

Завдяки цій схемі фігурант придбав авто Audi Q7. В бухгалтера виявлені коштовні гаджети і побутову техніку, які він придбав за вкрадені гроші.

Також виявлено майже 2,5 млн привласнених гривень на банківських картках його знайомих, яким посадовець нібито надав кошти у борг.

Крім того, у фігуранта виявлено бойову гранату РГО, яку направлено на експертизу. Бухгалтеру повідомили про підозру за ч.4 ст.191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

“Антикорупційна правда”