рус   укр

Соц мережі

ЗМІ показали, як еліта відпочиває у ресторанах Києва в комендантську годину

ЗМІ показали, як еліта відпочиває у ресторанах Києва в комендантську годину

Журналісти Української правди дізналися, що деякі заклади у Києві працюють у комендантську годину. Розслідувачі перевіряли столичні ресторани у ніч з суботи на неділю 3 червня.

“Як виявилося, заклади не просто працюють уночі, а їх навіть відвідують забудовники, правоохоронці та київські чиновники, які мають стежити за дотриманням комендантської години”, – йдеться у матеріалі.

За 15 хвилин до початку комендантської години у центрі Києва журналісти помітили багато припаркованих елітних авто біля одного з ресторанів. Зафіксували, як деякі відвідувачі намагались потрапити усередину нібито зачиненого закладу через телефонний дзвінок.

Серед візитерів ресторану і порушників комендантської години помітили директора департаменту культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, київського забудовника Артура Мхітаряна та заступника генерального прокурора Ігоря Мустецу.

Вже після опівночі журналісти УП відзняли, як відвідувачі виходили з ресторану, вільно прогулювались і повертались назад, або ж покидали заклад на автомобілях. Заклад не припиняв працювати й під час нічної повітряної тривоги.

“Антикорупційна правда”