рус   укр

Соц мережі

Ексменеджера «Нафтогазу» Олексія Бутенка оголосили у розшук

Ексменеджера «Нафтогазу» Олексія Бутенка оголосили у розшук

Нацполіція оголосила у розшук Олексія Бутенка, відомого власника заміського клубу верхової їзди «Конюшня Бутенко» та колишнього очільника ДП «Нафтогаз Біоенергія», що входить до групи «Нафтогаз».

Голосіївський райсуд Києва арештував майно Олексія Бутенка, зокрема земельні ділянки та корпоративні права 9 компаній, якими повністю чи частково володіє Бутенко. Йдеться, зокрема, про ТОВ «Східна Інвестиційна Група», ТОВ «Конюшня Бутенко-777», ТОВ «Біогазенерго» та інші.

Арешт майна та оголошення у розшук пов’язані з кримінальним провадженням проти Олексія Бутенка, відповідно до якого у період з 2016 по 2019 роки він «шляхом шахрайства та зловживання довірою, заволодів грошовими коштами на загальну суму 420 тис. доларів.

Олексій Бутенко був призначений у «Нафтогаз» у 2021 і до лютого 2023 року очолював «Нафтогаз Біоенергія».

За час роботи в «Нафтогазі», за словами самого Бутенка, він реорганізував підприємство «Нафтогаз Біоенергія», щоб створити ефективну операційну модель будівництва та управління об’єктами теплоенергетичної інфраструктури на біомасі та РДФ.

Як зазначає Бутенко, за рік команда офісу «Нафтогаз Біоенергія» опрацювала проєкти з будівництва 9 біоТС у восьми регіонах України й успішно реалізувала два проєкти генерації електроенергії (м. Львів, Грибовицький полігон побутових відходів) і тепла (місто-герой Охтирка).

“Антикорупційна правда”