рус   укр

Соц мережі

Хабар для голови Верховного суду Всеволода Князева: у НАБУ не змогли знайти частину мічених купюр

Хабар для голови Верховного суду Всеволода Князева: у НАБУ не змогли знайти частину мічених купюр

Велика частина «мічених» купюр з загальної суми хабаря у 2,7 млн доларів для голови Верховного суду Всеволода Князєва та інших осіб, досі не відшукана. Про це стало відомо зі слів прокурора САП Олександра Омельченка під час судового розгляду справи.

Детективи провели близько 30 обшуків. Прокурор зазначив, що «під час обшуку за місцем проживання Князєва, вилучили «мічені» 450 тис. доларів. Під час проведення обшуку робочого кабінету Всеволода Князєва «було виявлено частину неправомірної вигоди — із загальної суми 1,35 млн доларів було вилучено 548,7 тис. доларів».

Нормою КПК передбачено негайне звільнення, якщо мета затримання досягнута. Але речові докази досі не відшукані, тому підстави для затримання продовжують існувати, вважає прокурор.

Як зазначив він, «етапи передачі коштів були розділені на прохання самого Всеволода Князєва, який повідомив посереднику про необхідність надання частини вигоди шляхом направлення смс-повідомлення на мобільний телефон. Грошові кошти отримувалися Князєвим для подальшої передачі коштів іншим суддям. Тому є ризики, що вони можуть перебувати в інших осіб», зазначив прокурор.

За словами детектива НАБУ, сам Князєв та його мати стверджували, що це їх гроші від продажу квартири.

“Антикорупційна правда”