рус   укр

Соц мережі

Посадовців Одеської облради перевіряють на корупцію при ремонті гімназії та видавництва

Посадовців Одеської облради перевіряють на корупцію при ремонті гімназії та видавництва

Посадовців Одеської облради перевіряють у справі щодо корупції при ремонті в одеському видавництві «Чорномор’я» та болградській гімназії імені Георгія Раковського. Про це стало відомо з кримінального провадження за ч.2 ст.367 КК.

Роботи обійшлися регіону майже в 15,4 млн гривень.  Закупівлю робіт облрада провела за «воєнною», тобто спрощеною процедурою, без конкурентного тендера. Ремонти провела компанія «А-ПРО-ГРУП», зареєстрована незадовго до укладення договорів підряду, у вересні 2022 року. Бенефіціаром її донедавна був такий собі Григорій Рєпін — чоловік нардепки від «Слуги народу» Елли Рєпіної. До речі, вона засідає в тому ж комітеті, з фінансів, що і дружина голови облради, «слуга» Юлія Діденко.

Бенефіціаром Рєпін перестав бути після відкриття кримінального провадження. Зараз засновником фірми значиться Анатолій Білоус, який до 2017 року очолював дослідне господарство інституту виноградарства і виноробства ім. Таїрова.

Розглядається питання про перекваліфікацію провадження на більш серйозні статті — про зловживання владою або службовим становищем, а також про розтрату бюджетних коштів.

“Антикорупційна правда”