рус   укр

Соц мережі

Хто “воює” за російський бізнес в Україні?

Хто "воює" за російський бізнес в Україні?

Ось вже більше року, як Україна героїчно протистоїть повномасштабній російській агресії. Але це аж ніяк не заважає у центрі столиці працювати російському п’ятизірковому готелю “Прем’єр Палац”.

Як зауважили журналісти-розслідувачі, цей готель у Києві співробітники українських спецслужб називають “російським об’єктом”. Але попри це він продовжує свою роботу. Ба більше, став прихистком бізнесмена Леоніда Ашкеназі, якого вважають дотичним до “Лужніковського” організованого злочинного угруповання.

Мешкає у готелі кілька місяців

Згідно з даними журналістів, Ашкеназі мешкає у цьому готелі ось уже два місяці. Причому робить це абсолютно безплатно. Зауважимо, що у грудні 2022 року його затримали співробітники СБУ. Тоді бізнесмен намагався виїхати до Молдови. Наразі ж його місія полягає у розв’язанні проблем російського бізнесу в Україні під час великої війни.

Що відомо про Ашкеназі

Зауважимо, що Леонід Ашкеназі – віцепрезидент футбольного клубу “Динамо”. Крім того, він – співвласник телеканалу “1+1”.

Журналісти виявили, що автівка, на якій зараз пересувається бізнесмен, зареєстрована на агрофірму “Перспектива”. Її власник – Сергій Тарасов, котрий є батьком народного обранця від “Слуги народу” Олега Тарасова. Крім того, їм вдалося зафіксувати, що Сергій Тарасов нещодавно особисто приїжджав до “Прем’єр Палацу”.

Готель належить ватажку “Лужніковської” групи

За наявними у журналістів-розслідувачів даними, одним з ватажків “Лужніковського” організованого злочинного угруповання є віцеспікер держдуми Росії Алєксандр Бабаков. Цікаво, що ця “група” володіє в Україні низкою готелів, а також обленерго. Крім того, її представники на регулярній основі проводять зібрання у тому ж таки “Прем’єр Палаці”.

“Антикорупційна правда”