рус   укр

Соц мережі

На Буковині керівник приватної лікарні привласнив понад 15 млн грн

На Буковині керівник приватної лікарні привласнив понад 15 млн грн

У Чернівецькій області керівника приватної лікарні підозрюють у привласненні понад 15 мільйонів гривень, виділених за програмою медичних гарантій (ПМГ).  Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

За даними слідства, засновник і директор приватного медцентру залучив до злочинної схеми дружину і чотирьох працівників центру.

Правоохоронці встановили, що протягом 2022 року лікарі центру подавали до Національної служби здоров’я України неправдиву інформацію щодо надання населенню послуг за ПМГ.

“Ці послуги медичний центр не надавав, однак на основі недійсних даних приватному медзакладу було безпідставно виплачено з держбюджету понад 15 млн грн”, – зазначають в прокуратурі.

Отримані кошти керівник закладу легалізував шляхом перерахування на рахунки підконтрольних суб’єктів господарювання, черед яких була і його дружина.

Причетних до злочину судитимуть за чотирма статтями за створення злочинної організації та участі у ній, розкрадання бюджетних коштів, несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.

“Антикорупційна правда”