рус   укр

Соц мережі

Правоохоронці викрили учасників банди Загури

Правоохоронці викрили учасників банди Загури

За результатами слідчих дій на території Києва, Івано-Франківської та Чернівецької областей вилучили зброю, спецтехніку, гроші та майна на 25 млн грн. Лідеру злочинної організації та чотирьом її учасникам повідомили підозри за кількома статтями Кримінального кодексу. Фігурантам може загрожувати до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це повідомляє Нацполіція.

Зазначається, що злочинну діяльність організував відомий у кримінальних колах 49-річний чернівчанин. До складу банди увійшли особи, які також мали злочинні зв’язки, і ті, що відповідали за силовий блок в організації. У своєму арсеналі фігуранти мали зброю та спеціальну техніку, за допомогою якої стежили за потенційними жертвами та використовували її для запобігання їх викриттю.

“Сфера дії” злочинної організації розповсюджувалася на територію Чернівецької області, а її учасники “спеціалізувалися” на скоєнні тяжких злочинів, зокрема і з використанням зброї. Погрозами фізичної розправи потерпілим та членам їх родин, а також пошкодженням особистого майна, змушували сплачувати неіснуючі борги. До кожного злочину фігуранти ретельно готувалися, прораховували шляхи підходу та відходу, змінювали номерні знаки на авто.

Правоохоронці зібрали докази причетності фігурантів до вимагання “боргів”, суми яких становлять від 6000 до 20 000 доларів, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, незаконних операцій зі зброєю. До прикладу, щоб змусити одного з потерпілих віддати 6000 доларів США, побили його та підпалили авто.

Було проведено слідчі дії на території Києва, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Вилучили сім автомобілів, 50 000 доларів США, 40 000 гривень, різну зброю та набої до неї, блокноти з чорновими записами, спецтехніку тощо. За попередніми підрахунками, вартість вилученого сягає 25 млн грн.

Вирішується питання про обрання всім підозрюваним запобіжних заходів, а також оголошення у міжнародний розшук лідера злочинної організації.

Фігурантам загрожує до 12-ти років ув’язнення з конфіскацією майна.

“Антикорупційна правда”