рус   укр

Соц мережі

На Київщині судитимуть зловмисників, які продавали гуманітарну допомогу, призначену для ЗСУ

На Київщині судитимуть зловмисників, які продавали гуманітарну допомогу, призначену для ЗСУ

У Київській області судитимуть учасників організованої групи, які звинувачуються у продажу гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ. Підозрювані присвоїли товарів та благодійних пожертв майже на 800 тис. грн.

Про це повідомили у прес-службі Київської обласної прокуратури. Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

“Розслідуванням було встановлено, що обвинувачені, діючи у складі організованої групи, налагодили механізм продажу гуманітарної допомоги, отриманої від підприємств та організацій. З метою конспірації вони створили благодійний фонд, який отримував благодійні пожертвування та товари для потреб військових частин ЗСУ та мешканців постраждалих від війни регіонів “, – розповіли правоохоронці.

Отримані продукти харчування та медикаменти зловмисники продавали через магазини, аптеки та приватних підприємців. Гроші з рахунку благодійного фонду обвинувачені переводили в готівку через підконтрольні ФОП. Загалом підозрюваними було продано гуманітарну допомогу та використано благодійні пожертвування для власних потреб на суму майже 800 тис. грн.

Слідство за фактами продажу гуманітарної допомоги з метою одержання прибутку завершено. Обвинувальні акти щодо трьох учасників організованої групи відправлено до суду для розгляду по суті.

“Антикорупційна правда”