рус   укр

Соц мережі

На Одещині бізнесмени привласнили кошти, виділені на відновлення енергетичної інфраструктури

На Одещині бізнесмени привласнили кошти, виділені на відновлення енергетичної інфраструктури

На Одещині директорам двох підрядних компаній повідомлено про підозру у заволодінні державними коштами та службовому підробленні через розкрадання 3,7 млн гривень на відновленні енергоінфраструктури Одещини після ворожих обстрілів  (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК).

За даними слідства, підозрювані заволоділи державними коштами виділеними на відновлення енергетичної інфраструктури регіону, яка була пошкоджена через ворожі обстріли взимку минулого року.

НЕК «Укренерго», з метою ліквідації наслідків ракетних обстрілів, уклало договір з підрядною організацією для здійснення будівельно-монтажних відновлювальних робіт електричного обладнання. За договором необхідно було виконати роботи з демонтажу та переміщення двох автотрансформаторів для заміни пошкоджених та їх підключення.

В якості субпідрядної організації для залізничних перевезень підрядник залучив раніше знайомого директора логістичної компанії, з яким мав договір транспортного експедирування.

Підозрювані, достеменно знаючи, що автотрансформатори вже перевезено територією Одеської області, внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо вартості їх транспортування та послуг з міжнародних перевезень, які фактично не виконувались.

“Антикорупційна правда”