рус   укр

Соц мережі

На Одещині зловмисники привласнили техніку державного порту

На Одещині зловмисники привласнили техніку державного порту

На Одещині зловмисники привласнили будівельну техніку ДП «Білгород-Дністровський морський торгівельний порт». Про це стало відомо з кримінальної справи за ч. 4 ст. 191 КК.

Справу відкрили за заявою в.о. директора державного підприємства Оксани Кіктенко. Вона повідомила поліцію, що представники ТОВ «Енерджи-Ойл», зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили привласнення спеціальної будівельної техніки порту, шляхом отримання її в оренду без подальшого неповернення.

У 2020 році стивідорна компанія підписала передала фірмі в тимчасове використання Бульдозер ДЗ109  за 5,6 млн гривень та автонавантажувач Komatsu WА 320-3 за 1,33 млн гривень. Техніка була потрібна для здійснення землевпорядних робіт.

Після передачі «Енерджи-Ойл» використовувало її для проведення землевпорядних робіт в селі Воронківці Хмельницького (Старокостянтинівського) району Хмельницької області. Техніка на даний час там зберігається та перебуває у користуванні ТОВ «Енерджи-Ойл».

Однак представники компанії ухиляються від сплати орендної плати та ховають техніку від порту. Суд наклав на техніку арешт.

“Антикорупційна правда”