рус   укр

Соц мережі

На Прикарпатті підприємець перепродав 20 квартир, які належали Міноборони

На Прикарпатті підприємець перепродав 20 квартир, які належали Міноборони

Підприємець з Коломиї переоформив на юридичну особу та  перепродав 20 квартир, які мали бути у власності Міністерство оборони України. Про це повідомляє поліція Івано-Франківській області.

Зазначається, що наприкінці 2021 року 66-річний забудовник, мешканець Коломиї, уклав два договори з Міністерством оборони України. Згідно з документами, відомство викупило у підприємця 30 квартир для військовослужбовців у будинку, що зводився в Коломиї. За помешкання Міноборони заплатило понад 6,7 мільйона гривень.

Підприємець зобов’язувався ввести новобудову в експлуатацію до 15 квітня 2022 року, а також оформити право власності на Міністерство оборони України. Однак невдовзі фігурант уклав додаткові угоди з Міноборони про відтермінування оформлення власності житла на відомство до 27 жовтня 2022 року.

Наприкінці липня 2022 року він зареєстрував 20 квартир на власну фірму, а потім перепродав їх фізичним особам, уклавши нотаріально завірені договори купівлі продажу. В результаті забудовник завдав збитків Міноборони на суму 6 717 324 гривень.

Фігуранту оголосили про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах. Забудовнику загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На квартири за рішенням суду накладено арешт.

Вирішується питання про обрання підозрюваному  запобіжного заходу.

“Антикорупційна правда”