рус   укр

Соц мережі

На складах у Києві пcувалися сотні тонн гуманітарної допомоги

На складах у Києві пcувалися сотні тонн гуманітарної допомоги

На складах у Солом’янському районі Києва було заблоковано гуманітарну допомогу з Польщі, Великої Британії, Азербайджану та інших країн. Частина вантажів зіпсувалася, повідомила прес-служба Національної поліції у четвер, 6 квітня.

У лютому поліцейські розпочали розслідування незаконного поводження з гуманітарною допомогою. Правоохоронці оглянули склади у Солом’янському районі та виявили там гуманітарні вантажі від різних країн-донорів. Частина допомоги вже зіпсувалася.

Національна поліція та Міністерство соціальної політики стали розподіляти допомогу за призначенням. Державній спеціальній службі транспорту передали бронежилети, медичні ноші, пожежні рукави та продукти.

Грузинський національний легіон та медики Національної гвардії отримали ковдри, спальники, каремати, амуніцію, медичні засоби, продукти, засоби гігієни.

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до блокування доступу до вантажів, внаслідок чого відбулося псування окремих продуктів гуманітарної допомоги.

За незаконне використання гуманітарної допомоги та протидію законній господарській діяльності зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

“Антикорупційна правда”