рус   укр

Соц мережі

Партнер Медведчука та Рабіновича Вадим Столар купив у влади недоторканність, або чому сепар досі на свободі?

Партнер Медведчука та Рабіновича Вадим Столар купив у влади недоторканність, або чому сепар досі на свободі?

Про скандали та схеми Вадима Столара журналісти писали багато. Чого вартий той факт, що за кілька тижнів до вторгнення росії він залишив Україну, отримавши інформацію про майбутню війну від Медведчука. З того часу він півтора роки перебував закордоном, “захищаючи” пляжі Лазурного берега Франції. Нещодавно він приїжджав до Києва домовитися з потрібними людьми, коли виник ризик втратити мандат. ЗМІ вже писали, що саме завдяки голові фракції “Слуга народу” Давиду Арахамії Столар отримав право залишати країну, зберіг бюджетні потоки та мандат, пише “Інформатор“.

Натомість його депутатська група “Відновлення України” голосує за одіозні закони разом із монобільшістю. Підтвердженням домовленостей є той факт, що законопроект 8345 про позбавлення мандатів депутатів із ОПЗЖ понад півроку не виноситься на голосування.

Нині ж у Столара головне завдання – захистити активи своїх найближчих соратників Медведчука-Рабіновича та продовжити розпилювання бюджетів Харкова та інших регіонів. Саме для цих цілей Столар із Медвечуком заснували псевдофонд, який витрачає сотні тисяч доларів на самопіар та копійки на реальну допомогу. Журналісти неодноразово зазначали, що одна вечеря Столара в ресторані коштує дорожче, ніж вся його псевдоблагодійність.

Створення та робота такого псевдофонду – частина договору із владою про захист активів Медведчука та Рабіновича, а також недоторканність самого Столара. Саме тому, коли у багатьох депутатів відбуваються обшуки, їх позбавляють мандатів за незаконні виїзди за кордон, у Столара, який зробив максимум для підготовки нападу росії – «все у шоколаді».

Адже, як виявилося, у період війни, у влади є своя ціна…

“Антикорупційна правда”