рус   укр

Соц мережі

СБУ викрила на корупції керівництво ВЛК на Одещині

СБУ викрила на корупції керівництво ВЛК на Одещині

Служба безпеки та Національна поліція ліквідували масштабну схему ухилення від мобілізації в Одеській області. Про це 13 вересня повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що в результаті комплексних заходів викрито все керівництво однієї з районних військово-лікарських комісій, яке діяло у складі злочинної групи.

“За гроші посадовці “допомагали” військовозобов’язаним “відкосити” від призову на підставі фіктивних документів про непридатність до служби за станом здоров’я. Для цього фігуранти “продавали” своїм клієнтам підроблені медичні висновки з наявністю “тяжких діагнозів”, – уточнила спецслужба.

Протягом доби організатори оборудки могли “наштампувати” понад 20 фальшивих меддовідок.

Крім того, щоб “пропустити» через місцеву ВЛК ухилянтів з інших регіонів, посадовці виготовляли для них фіктивні документи внутрішньо переміщених осіб.

Вартість корупційних “послуг” становила від семи до десяти тисяч доларів. Сума залежала від терміновості виконання “замовлення”.

На підставі зібраних доказів голові та двом секретарям районної ВЛК повідомлено про підозри.

Крім того, встановлено п’ять осіб, які намагалися скористатися “схемою” для ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон.

   

“Антикорупційна правда”