рус   укр

Соц мережі

“Слугу народу” Олександра Смірнова підозрюють у привласненні 100 тисяч гривень

"Слугу народу" Олександра Смірнова підозрюють у привласненні 100 тисяч гривень

Депутата Полтавської обласної ради від  «Слуги народу» Олександра Смірнова підозрюють у привласненні 100 тис. гривень, які передбачалися для виплати громадянам грошової допомоги на лікування. Про це повідомляє САП.

Дії кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК. Встановлено, що у грудні 2022 року у депутата виник злочинний умисел, направлений на заволодіння коштами, виділеними для надання депутатами Полтавської обласної ради матеріальної допомоги громадянам.

Він вступив у змову з консультантом відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської обласної ради, яка консультувала щодо потенційних отримувачів такої допомоги з поміж наближених до нього осіб та допомагала з оформленням необхідних документів. Також депутат залучив до схеми і свою близьку родичку, яка начебто потребувала кошти на лікування. У результаті вже наприкінці грудня 2022 року на картковий банківській рахунок близької родички депутата надійшли грошові кошти у сумі 100 тис. гривень з призначенням платежу «Соціальні виплати, які згодом були арештовані.

Повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст.191 КК консультанту відділу із забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської облради та двоюрідної сестри депутата.

“Антикорупційна правда”