рус   укр

Соц мережі

Спритний корупціонер-залізничник Вячеслав Єрьомін перетворив дружню допомогу на прибутковий бізнес

Спритний корупціонер-залізничник Вячеслав Єрьомін перетворив дружню допомогу на прибутковий бізнес

На початку широкомасштабного російського вторгнення та блокування роботи українських портів виникла потреба в організації додаткових логістичних маршрутів з метою доставки вантажів до Європи.

Завдяки плідній співпраці керівництва обох країн (Австрії та України) було досягнуто згоди про створення зеленого коридору зі спеціальними умовами надання додаткового рухомого складу для збільшення обсягу вантажних перевезень, пише “Антикор”.

У квітні-травні 2022 року було організовано перші рейси та суттєво розвантажено кілька напрямків та збільшено кількість вантажоперевезень із сільськогосподарською продукцією у напрямку Європи.

Однак окремі особистості вирішили, що можливість, що виникла, може створити умови з надання сприяння «дружнім» компаніям і істотно поліпшити їх конкурентоспроможність на ринку залізничних перевезень.

Так, за попередньою домовленістю з керівним складом Rail Cargo Hungaria, в особі пана Laszlo Kiss та Imre Kovacs, член правління АТ Укрзалізниця Єрьомін В. В. вирішив надати ексклюзивне право оренди залізничних вагонів вищезгаданої компанії ADM Ukraine LLC, чим створив спеціальні умови направлення Угорщини однієї компанії. Також, АДМ Україна за сприяння Єрьоміна В.В. користується особливим ставленням з боку співробітників Укрзалізниці на залізничних станціях та департаменту головного офісу дороги, який організовує та планує розклад руху поїздів, що дає можливість без черг формувати та відправляти орендовані вагони у напрямку Європи.

Угорська сторона також була «зацікавлена» українськими «партнерами» і за сприяння у наданні вагонів «потрібній» компанії їм було запропоновано отримувати винагороду, приховану у завищеній вартості перевантаження продукції з широкопутного вагона до вузьколейного на угорській території. Вартість послуги перевантаження у контракті завищена на 10-11 євро та становить 25 євро за тонну, хоча ринкова вартість не перевищує 15 євро. Обсяг перевезень на місяць становить приблизно 10-12 тисяч тонн, що погодьтеся дає чималі бариші учасникам цього процесу.

Так, український залізничник перетворив дружню допомогу австрійського уряду на прибутковий бізнес для себе та своїх угорських партнерів.

Однак, це ще не кінець. Увійшовши до смаку, Єрьомін В.СВ та пан Imre Kovacs вирішили збільшити «допомогу» і, замаскувавши необхідність збільшення рухомого складу, звернулися до керівництва Укрзалізниці від імені новоствореної Асоціації Україна-Угорщина (точна назва повідомимо) про сприяння останньої на території організації. України на спеціальних умовах (занижений залізничний тариф та відсутність черг)

З вказаною метою паном Єрьоміним В. В. також було заплановано та організовано зустріч із керівництвом Австрійської залізниці, на якій під виглядом вирішення державних потреб та питань він намагатиметься покращити власний бізнес.

“Антикорупційна правда”