рус   укр

Соц мережі

У депутата з Кривого Рогу Григорія Рябікіна конфіскували 2 млн гривень

У депутата з Кривого Рогу Григорія Рябікіна конфіскували 2 млн гривень

Вищий антикорупційний суд конфіскував майже 2 млн грн депутата Лозуватської сільради від ОПЗЖ  Дніпропетровської області з Кривого Рогу Григорія Рябікіна, який нібито необґрунтовано став власником автівки Mercesed-Benz S450 4matic (2021) за понад 3,6 млн гривень.

Нагадаємо, САП подала позов до депутата. На думку прокурора, депутат придбав автомобіль. Разом з цим, за твердженням позивача, Рябікін, набуваючи актив у вигляді автомобіля, не володів разом з дружиною достатніми коштами для його набуття. Тому САП просила конфіскувати 2,2 млн гривень, яких не вистачало подружжю для купівлі авто.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, Григорій Рябикін був депутатом Криворізької районної ради від Партії регіонів (2010-2015) і очолював сільську парторганізацію та депутатом районної ради від «Опозиційного блоку» (2015-2020). У 2020 році він став депутатом Лозуватської сільської ради від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» та очолив там фракцію партії. У Лозуватській сільраді очолює постійну депутатську комісію з  питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Григорій Рябикін був директором ПП «Спринт-Сервис» у Кривому Розі у 2007-2016 роках. Підприємство належить його донькам та з 2018 року перебуває у стані ліквідації. Воно займалося торгівлею пальним, зерном, тютюном, насінням, кормами для тварин. З 2000 року Рябикін є співзасновником ТОВ «Дніпрянка» у селі Орлове на Херсонщині разом з Валерієм Бетером та працював там заступником директора. А ще Григорій Рябикін відомий як президент футбольного клубу «Лозуватка», який він створив у 2011 році. Зазначимо, що з 2022 року доступ до декларацій чиновників та депутатів у громадян України закритий — тому ми не можемо дізнатися про поточні статки депутата.

Дружина Григорія Рябикіна Наталія є співвласницею ТОВ «Торговий дім «Дніпрянка» на Херсонщині, яке займається післяврожайною діяльністю. Донька депутата Катерина у 2020 році балотувалася від ОПЗЖ до Дніпропетровської обласної ради та до сільської ради Глеюватки у Криворізькому районі. Наталія та Катерина викладають у Криворізькому національному університеті.

“Антикорупційна правда”