рус   укр

Соц мережі

У Харкові офіцера військкомата засудили за корупцію

У Харкові офіцера військкомата засудили за корупцію

У Харкові в Холодноірському районі офіцер відділення обліку та бронювання  військкомату Максим Митяга визнав провину у корупції. Про це стало відомо з вироку Ленінського райсуду за ч.2 ст.28, ч.2 ст.369-2 КК.

Зловмисник, матеріали щодо якого виокремили в інше провадження, у січні цього року увійшов у змову з офіцером Митягою. Останній мав пришвидшити проходження хабародавцем військово-лікарської комісії шляхом його супроводження між лікарями військово-лікарської комісії, видачі повісток про відстрочку у явці. За це він мав отримати хабарі для себе та інших членів групи.

За пришвидшення проходження огляду у військкоматі запросили 500 літрів палива. Талони необхідно було передати водію. Однак замість талонів передавали гроші на суму 25 тис. гривень. Після передачі коштів Митяга здійснив вплив на голову комісії з проведення медичного огляду і визначення ступеня придатності призовників до військової служби. Далі останній передав йому довідку №319 військово-лікарської комісії, згідно з якою  хабародавець потребував медичного лікування до 30 березня 2023 року.

Митяга уклав угоду із прокурором. Він визнав провину за за ч.2 ст.28, ч.2 ст.369-2 КК. Його покарали штрафом у 34 тис. гривень.

“Антикорупційна правда”