рус   укр

Соц мережі

У Києві екскомунальника підозрюють у збитках на озеленені Контрактової площі

У Києві екскомунальника підозрюють у збитках на озеленені Контрактової площі

Колишньому директору КП УЗН Подільського району Києва повідомили підозру через збитки у 800 тис. гривень під час озеленення скверу. Про це повідомляє столична прокуратура.

Слідством встановлено, що посадовець уклав з приватним підприємством укладено договір субпідряду на виконання робіт з озеленення у складі об’єкта: «Капітальний ремонт скверу № 3 на Контрактовій площі».
Установлено, що авансовий платіж згідно з умовами договору не перерахований. Незважаючи на не виконання товариством умов договору щодо перерахування авансу, службовими особами КП УЗН незаконно забезпечено початок робіт по договору та їх завершення в повному обсязі.

За результатами виконання робіт сторонами підписані акти виконаних робіт на загальну суму близько 1 млн гривень.

Проте, оплата за проведені роботи на рахунок КП УЗН Подільського району м. Києва від приватного підприємства надійшла не в повному обсязі, а частково лише в сумі 140 тис. гривень.
Таким чином, основна сума боргу товариства складала близько 800 тис.  гривень.

У подальшому, підозрюваний, достовірно розуміючи, що вказане товариство не є банкрутом та не перебуває в процесі припинення підписав та затвердив протокол засідання комісії, яким прийнято рішення про визнання дебіторської заборгованості з боку даного підприємства в загальній сумі близько 800 тис. гривень безнадійною та її списання на позабалансовий рахунок підприємства, як заборгованість щодо якої існує впевненість про її не повернення боржником.

Чоловіку висунули підозру за ч. 2 ст. 364 КК.

“Антикорупційна правда”