рус   укр

Соц мережі

У Києві на хабарі затримали посадовця «Укрнафти»

У Києві на хабарі затримали посадовця «Укрнафти»

Директору департаменту ПАТ «Укрнафта», який вимагав 160 тис. гривень за допомогу в оформленні договорів користування землею, повідомлено про підозру. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

У 2018 році начальник управління ПАТ «Укрнафта» запропонував знайомій використовувати та обробляти 30 га землі, що належить «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта». За користування землею жінка сплачувала підозрюваному 80 тис. гривень, в якості щорічного платежу.

У 2022 році, через невиплату 80 тис. гривень за користування землею через проблеми зі збором врожаю, посадовець ПАТ «Укрнафта» почав погрожувати жінці відібрати ділянки та перешкоджати збору врожаю.
Жінка неодноразово просила посадовця укласти офіційний договір на користування землею, але той вимагав щорічної плати в 80 тис. грн без укладення договору.

Під час чергової зустрічі із вказаним посадовцем у грудні 2023 року, жінка знову захотіла офіційно оформити її право на землю. Підозрюваний, у свою чергу, повідомив, що спочатку вона має сплатити йому 160 тис. гривень за користування ділянками за 2022-2023 роки, а потім він допоможе їй та домовиться про укладення з нею договорів на оренду землі. Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК.

“Антикорупційна правда”