рус   укр

Соц мережі

В Кам’янському родич посадовця міськради отримав 50 млн гривень на ремонт доріг

В Кам’янському родич посадовця міськради отримав 50 млн гривень на ремонт доріг

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Дніпропетровської області замовив компанії «Укравтобуд» ремонт доріг на 50 млн гривень. Про це йде мова в ProZorro.

На цей рік замовили поточний ремонт дорожнього покриття на території міста. Мова про холодне фрезерування, влаштування асфальтобетонного покриття, ліквідацію вибоїн та герметизацію тріщин в асфальтобетонному та цементобетонному покриттях. Роботи оплачуватимуть протягом 120 банківських днів після виконання, тобто десь за пів року.

Дніпровським «Укравтобудом» володіє Вадим Єрмоленко з Кам’янського. Це чоловік Галини Єрмоленко, яка обіймає посаду директорки Департаменту економічного розвитку Кам’янської міськради з 2017 року. У 2015 році він марно висувався до Дніпропетровської облради від «Опозиційного блоку». Вадим Єрмоленко є засновником фірм «Дніпровський кар’єр», «Промбут» та «Дор Трест» одноосібно, а також обслуговуючого кооперативу «Спортивне селище» разом із дружиною, Антоном Чупініним, Валерієм Морозом та Олександром Івановим. Крім того, він є засновником фірми «Дорпромсервіс», Людмила Єрмоленко (ймовірно, мати) – фірми «Промдорсервіс», а Віталій Єрмоленко (ймовірно, батько) – фірми «Альтінвест» (усі три на сьогодні знаходяться у стані припинення).

Раніше співзасновником «Укравтобуду» був дніпровець Вячеслав Гончаренко. Він володів фірмами «Дорсервіс-Плюс» (припинено), «Дорінвест» і «Будшляхсервіс» (припиняються).

“Антикорупційна правда”