рус   укр

Соц мережі

В Одесі родичка скандального судді Сергія Вовка будує готель на пляжі

В Одесі родичка скандального судді Сергія Вовка будує готель на пляжі

В Одесі на морському узбережжі (район Чорноморка) на пляжі будуються готель, який пов’язаний з мамою судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка. Про це пише Bihus.Info.

4-поверховий готель на одеському пляжі будує фірма «Прим-отель». Раніше на цьому місці було кафе. За документами – це не нове будівництво, а реконструкція. А самі роботи мали бути завершеними ще у 2021 році. Власниця фірми – Наталя Гладка. Вона – мама київського судді Сергія Вовка. Принаймні, її прізвище, як матері, він зазначав у офіційному суддівському досьє. І їй же дарував у 2014 році майно в Одесі.

Вовк – скандально відомий суддя. В Печерський районний суд він потрапив у 2006 році, і вже наступного року прийняв рішення щодо передачі землі в центральній частині Одеси фізичним особам, через незаконність якого порушили кримінальне провадження.

Також Вовк розблоковував рахунки колишнього міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, якого на той момент підозрювали у заволодінні 540 млн грн Аграрного фонду.

Саме Вовк головував у колегії суддів, які засудили ексміністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 4 років в’язниці, зокрема, за святкування Дня міліції. Після чого Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплачувати Луценку компенсацію.

У 2020 році саме Вовк своїм рішенням зобов’язав Офіс генпрокурора забрати справу заступника голови Офісу президента у НАБУ. Олега Татарова підозрювали у причетності до хабаря за фальсифікацію експертизи в епізоді про заволодіння коштами Національної гвардії. Сама справа стосувалася екснардепа Максима Микитася, тож відповідно вона була підслідна саме НАБУ. І справа Татарова – не єдина, яку за рішенням Вовка було забрано у НАБУ і передано до інших органів.

“Я ніякої господарської діяльності не веду, будь-якої протиправної діяльності я не веду. І якщо є питання з приводу моєї діяльності, звертайтесь, будь ласка, до спікера суду”, – заявив Вовк.

А з приводу будівництва в Одесі порадив звертатися до матері.

Наталя Гладка чомусь заявила, що Сергій Вовк не її син. А також дала зрозуміти, що будівельні роботи на одеському пляжі триватимуть.

“Антикорупційна правда”