рус   укр

Соц мережі

Викрито шахраїв, які незаконно заволоділи укриттями в Києві

Викрито шахраїв, які незаконно заволоділи укриттями в Києві

У Києві викрили незаконну схему привласнення будівель і укриттів держпідприємства одного з міністерств України. Про це повідомив Офіс генерального прокурора в четвер, 13 липня.

За даними слідства, організували протиправну схему двоє жителів Києва. Один з них, будучи посадовою особою державного підприємства, підшукав об’єкти нерухомого майна, які не використовуються у господарській діяльності цього підприємства.

Інші учасники злочинної групи підробили документи від імені колишнього директора держпідприємства, які дозволяли відчужити державне майно. На підставі цих документів державний реєстратор здійснив незаконне відчуження державних об’єктів на підставних осіб для подальшого перепродажу.

Всього організованою групою реалізовано сім об’єктів державного підприємства загальною площею 1500 м кв на суму 24 млн гривень. З них – п’ять підвальних приміщень, які використовувалися як укриття, та дві будівлі.

На даний час на всі ці об’єкти нерухомості накладено арешт.

Посадовцю держпідприємства та восьми його спільникам повідомили про підозру. Їм інкриміновано шахрайство, підроблення та використання підроблених документів, зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, а також легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів учасникам злочинної групи.

“Антикорупційна правда”