рус   укр

Соц мережі

Воєнком Львівської області Олександр Тіщенко потрапив у корупційний скандал

Воєнком Львівської області Олександр Тіщенко потрапив у корупційний скандал

Воєнком Львівської області Олександр Тіщенко потрапив у корупційний скандал з хабарництвом та зловживання владою. Про це повідомив екснардеп Ігор Мосійчук.

Олександр Тіщенко у 2017-2020 роках очолював Львівський обласний військкомат. Коли на його обрали депутатом облради від партії «Слуга Народу», полковник тому звільнився з посади. Однак вже у лютому минулого року знов отримав її.

Тіщенко позиціює себе учасником АТО. Однак Мосійчук каже, що насправді Тіщенко їздив туди для галочки. Мовляв, воєнком проводив там фотосесії та їхав відпочивати до Харкова. Проводив час у дорогих готелях та ресторанах, а потім повертався у зону АТО. Одного разу навіть забув свого водія, який добу сидів у Харкові без їжі та авто.

За словами екснардепа, Тіщенко організував побори с районних комісарів. У разі відмови останнім створюють проблеми чи переводять на інші посади. Також офіцерів зобов’язують надавати кошти на подарунки для командування.

“Він причетний до розкрадання гуманітарної допомоги через що у Тіщенка був конфлікт зі Львовською ОВА. Весною 2022 року воєнком пересів на Chevrolet Tahoe, який йому нібито подарував Кирило Тимошенко з Офісу президента. Використовував авто у особистих цілях доки Тимошенка не звільнили”, – зазначив Мосійчук.

Також Тіщенко користується цілодобовою охороною приватних фірм та військовослужбовців роти охорони військкомату.

Цікавим є й той факт, що воєнком отримав орден Богдана Хмельницького III ступеня «за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі». При цьому Тіщенко навіть не виходив зі свого кабінету.

В січні 2023 року він також проігнорував наказ про перепризначення на передову до генерала Сирського та відрядив свого заступника. Наразі Тіщенко живе у ЖК Emili Resort.

“Антикорупційна правда”