рус   укр

Соц мережі

Як “слуги народу” захищають “слугу крипти”: розкрито листування Юрія Щиголя з підлеглим про отримання грошей

Як "слуги народу" захищають "слугу крипти": розкрито листування Юрія Щиголя з підлеглим про отримання грошей

Ексглаву Держспецзв’язку Юрія Щиголя САП та НАБУ взяли на крадіжці 62 млн грн. Розкрито листування, в якому він, як зазначається, обговорює з ймовірним підлеглим отримання великої суми грошей.

“Мені тут привезли 6,4 – це 22 кіло. Може “мокрому” віддати в гривні, щоб ручки не поривалися… Важке п****а”, – йдеться у листуванні, яке опублікував у своєму Telegram голова громадської організації ” Центр протидії корупції” Віталій Шабунін.

“Крім того, що двоє слуг народу хочуть взяти на поруки Щиголя, один із них (Федієнко) розповідає, що не все так однозначно. З доданого листування про вагу кешу добре видно всю неоднозначність”, – пише Шабунін.

Нагадаємо, на криптогаманці ексголови Держспецзв’язку було $1,5 млн. Також Шабунін додає у публікації цитату депутата від “Слуги народу” Олександра Федієнка на захист Щиголя:

“Я, слухаючи, шукав для себе щоразу, чи побачу я від боку звинувачення те, що зачепить мене з погляду того, що я заберу цю заяву і скажу, що я не хочу брати на поруки Юрія Федоровича Щиголя. Але я цього не почув, шановний суд”.

За версією слідства, 2020 року власник групи компаній у змові з керівництвом Держспецзв’язку розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

“Антикорупційна правда”