рус   укр

Соц мережі

Ділки заробили мільйон доларів на схемі для ухильників

Ділки заробили мільйон доларів на схемі для ухильників

Прикордонники викрили чергову схему незаконного переправлення ухильників через державний кордон України. Про це 11 квітня повідомив прес-центр Держприкордонслужби.

Жителі Рівненської та Волинської областей налагодили канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон під виглядом водіїв, що нібито здійснюють міжнародні перевезення.

Організатори злочинної схеми вносили дані про своїх псевдопрацівників до автоматичної системи видачі дозволів Шлях, за що брали від 1 500 до 5 000 доларів. Таким чином, зловмисники внесли до електронної системи дані понад 450 чоловіків призовного віку, з яких понад 170 не повернулись в Україну.

За попередньою оцінкою, сума незаконного заробітку ділків може становити до мільйона доларів.

За результатами обшуків у фігурантів вилучили телефони, оргтехніку, флеш-носії, печатку та документацію юридичних осіб, закордонні паспорти, банківські картки, чорнові записи, майже мільйон гривень у різній валюті.

Двом фігурантам повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

Одному з підозрюваних суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Ще одного співучасника відправив під варту з можливістю внесення застави у розмірі 671 тисячі гривень.

“Антикорупційна правда”