рус   укр

Соц мережі

Ексголову київського села за хабар в 300 тисяч євро засудили до 9 років

Ексголову київського села за хабар в 300 тисяч євро засудили до 9 років

Вищий антикорупційний суд визнав винуватими колишнього сільського голову та ексдепутата сільської ради Васильківського району Київської області за ч. 4 ст. 368 КК.

Згідно з вироком, прохання неправомірної вигоди було вчинено в сумі 300 тис. євро за прийняття сільською радою рішення про надання земельних ділянок в оренду юридичній особі. Чоловіків затримали при передачі 10 тис. доларів.

Судом призначено покарання колишньому сільському голові у виді позбавлення волі строком 9 років. Його також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, строком на 3 роки, та з конфіскацією половини (1/2) належного йому на праві власності майна.

Колишньому депутату сільської ради призначено покарання у виді позбавлення волі строком 9 років. Він також позбавлений права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, строком на 2 роки, та із конфіскацією половини (1/2) належного йому на праві власності майна.

“Антикорупційна правда”