рус   укр

Соц мережі

На фірмі Андрія Павелка пройшли обшуки: глава УАФ пропонував хабар у сотні тисяч доларів за видалення фото

На фірмі Андрія Павелка пройшли обшуки: глава УАФ пропонував хабар у сотні тисяч доларів за видалення фото

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко влип до чергової скандальної історії, пов’язаної з обшуками. Цього разу обшук проходив у пов’язаній із ним фірмою.

За інформацією екс-нардепа Ігоря Мосійчука, на одній із фірм, що належить Андрію Павелку, пройшли обшуки. Щоб приховати від громадськості результати – президент УАФ запропонував солідний хабар працівникам СБУ.

«Сьогодні в Дніпрі одна з фірм Андрія Павелка пройшла обшуки. Назва фірми Атланта Агро. За знищення цих фото Андрій Павелко пропонував 300 тисяч доларів. До вашої уваги фото обшуку», – написав Мосійчук на своїй сторінці у фейсбуці.

За інформацією з єдиного реєстру юридичних осіб, Приватне підприємство «Атланта-Агро» знаходиться у власності Почесного Юрія Костянтиновича. Ця людина є керівником Громадської організації «Федерація футболу міста Дніпра».

Також згадки про Почесного Юрія Костянтиновича можна знайти на сайті УАФ. Там він значиться як співголова комітету з маркетингу та віце-президентом УАФ.

Нагадаємо, раніше правоохоронці проводили обшуки у будинку Павелка, де виявили величезну кількість дорогого взуття та інших цінних речей.

“Антикорупційна правда”