рус   укр

Соц мережі

На Київщині автомобіль, який завозили для ЗСУ, продали м’ясокомбінату

На Київщині автомобіль, який завозили для ЗСУ, продали м’ясокомбінату

На Київщині авто, яке завезли як благодійну допомогу для ЗСУ, продали м’ясокомбінату. Про це стало відомо з кримінальної справи ч. 3 ст. 201-2 КК.

Слідством встановлено, що двоє представників благодійного фонду «Штаб Добра» з Білої Церкви (директор та засновник Марія Липницька) розробили механізм використання товарів гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку. Наприкінці червня-початку липня 2023 року вони ввезли гуманітарне авто Mercedes-Benz Atego (2013) вартістю 23 тис. євро.

Після цього зловмисник від імені «Штабу Добра» передав гуманітарну допомогу директору ТОВ «Антонівський м’ясокомбінат» Андрію Тарасенку, який почав його використовувати для перевезення м’яса і м`ясних продуктів до торгових закладів Києва та області з метою їх подальшої реалізації.

Зловмисникам допомогала жінка, котра забезпечувала оформлення документів на гуманітарну допомогу автомобілі.

Також встановлено, що група намагалася продати ще ряд автівок у період з липня по початок вересня. Під час огляду вищевказаних автомобілів зловмисника казали, що ці транспортні засоби ввезені на територію України як гуманітарна допомога, а тому їх офіційний продаж заборонений, тому буде складено акт прийому-передачі на військовослужбовця.

“Антикорупційна правда”