рус   укр

Соц мережі

САП завершило розслідування щодо корупції родичів нардепа Олексія Гончаренка

САП завершило розслідування щодо корупції родичів нардепа Олексія Гончаренка

САП та НАБУ завершили розслідування справи за підозрою депутата Одеської обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Миколи Дерев’янка, який є чоловіком родички нардепа Олексія Гончаренка, в організації зловживань на 6 млн гривень збитків.

У справі підозрюють колишнього голову Цебриківської селищної ради Володимира Барнасевича та директора ТОВ «Укрмежбуд» Володимира Герасимчука. Також у справі проходить дружина депутата Олеся Дерев’янко.

Нагадаємо, за версією слідства, у 2020 році депутат Одеської облради Микола Дерев’янко організував укладання тодішнім головою Цебриківської селищної ради Володимиром Барнасевичем низки договорів підряду з підконтрольним йому ТОВ «Укрмежбуд» на виконання робіт з облаштування вуличного освітлення в обхід тендерних процедур, поза конкурентним полем.

Учасники змови штучно розділили предмет закупівлі на частини (окремі вулиці населеного пункту), кожна з яких за вартістю робіт не перевищувала 1,5 млн гривень, що дозволило замовнику укласти договори з підконтрольним депутату товариством без застосування електронної системи закупівель. Це надало можливість підряднику включити до договірної ціни світильники вуличного освітлення за цінами, умисно завищеними у понад 6 разів.

Згодом, депутат Одеської обласної ради організовував підроблення актів приймання виконаних будівельних робіт, до яких було включено неправдиві відомості щодо понесених витрат, що стало підставою для зайвого перерахування на рахунок підрядника бюджетних коштів у сумі 6 млн грн.

“Антикорупційна правда”