рус   укр

Соц мережі

СБУ підозрює одеських забудовників у імпорті російських товарів

СБУ підозрює одеських забудовників у імпорті російських товарів

В Одесі СБУ веде розслідування проти забудовників історичного центру міста, котрих підозрюють у веденні бізнесу з країною-окупантом.

Про це стало відомо з матеріалів справи №42022163040000021 за ч.2  ст.364 КК.

Мова йде про групу компаній, котрою фактично керує уродженець міста Грозний, громадянин рф Семен Кацман та його син Арбі (громадянин Швейцарії).

У центрі Одеси вони будують ЖК Chateau Grand, заради якого знесли квартал на вулиці Успенська. Будівництвом опікується ТОВ «Альбатрос-Інвест» зі складною структурою власників.

Офіційно квартири в майбутньому комплексі продає столичний девелопер  BudCapital. Їхні проекти реалізуються в партнерстві з такими забудовниками, як «Київміськбуд» Ігоря Кушніра та Perfect Grouр. Тобто нардепи від ОПЗЖ Дмитро Ісаєнко та Вадим Столар на чолі з Віктором Медведчуком.

Корупційну складову забезпечував завгосп Януковича Андрій Кравець, котрий має свою долю. З боку Одеської мерії супровід будівництва забезпечував перший заступник мера Одеси Михайло Кучук (наразі у розшуку НАБУ).

Аналізом зовнішньо-економічної діяльності «Альбатрос-Інвест»  встановлено, що товариство здійснювало імпортні операції товарів російського походження в умовах повномасштабної агресії рф всупереч діючих обмежень чинного законодавства. Для цього СБУ провело обшуки у центрі на вул. Успенська, 22-а, котрий належить корупціонерам.

До імпортних операцій з рф можуть ТОВ «Інтер Ензін», ТОВ «ТДУ» (Торговий дім «Успенський»), ТОВ «Альбатрос рент інвест», ТОВ «Альбатрос інвест», ТОВ «Премьєр івестмент», ПП «Мегаполіс-гранд», ТОВ «Регіоналконтрольплюс», ТОВ «Інтер-Ензін», «ФОП Мурдалова» та ще один ФОП.

Нагадаємо, Семену Кацману, який займається будівельними проектами з нардепами від ОПЗЖ, висунули підозру у фінансуванні незаконних формувань «ЛНР». Про це редакція 368.media  дізналася з матеріалів кримінального провадження СБУ №22022000000000559.

Діяльність росіян в Одесі забезпечує Далі Саламова та її батько Саїд-Емін (Руслан) Саламов. Він є представником фіктивної ГО «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ЗА СВОБОДУ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ». Найближчим часом йому повинні оголосити підозру.

“Антикорупційна правда”