рус   укр

Соц мережі

Суд конфіскував київський ТРЦ Ocean Plaza

Суд конфіскував київський ТРЦ Ocean Plaza

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати українські активи російського олігарха, зокрема київський торговельно-розважальний центр Ocean Plaza. Про це суд повідомив у понеділок, 20 березня.

“Колегія суддів ВАКС задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха та його сина, а також ще двох російських громадян щодо конфіскації їхніх українських активів на підставі пункту 1-1 частини першої статті 4 Закону України “Про санкції””, – йдеться у повідомленні.

Як уточнює Економічна правда, йдеться про Аркадія Ротенберга, його сина Ігоря Ротенберга, а також російських бізнесменів Олександра Пономаренка та Олександра Скоробагатька.

За рішенням суду, у дохід держави буде стягнуто контрольовані ними частки у 100% статутного капіталу ТОВ Авангард Віларті та, відповідно, 66,65% статутного капіталу ТОВ ІС Либідь, право на яке зареєстровано за Авангард Віларті. Решта акцій контролюється українським девелопером UDP Holdings Limited бізнесмена Андрія Іванова.

“Антикорупційна правда”